zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

Jak dokonać zwrotu?

  1. Nasz sklep gwarantuje kupującemu, zwrot kwoty równej cenie towaru w momencie zakupu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 3 dni roboczych przelewem na konto z którego przelew przyszedł.

  2. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi uszkodzenie, prosimy o pilny kontakt. Prosimy o nie odsyłanie do nas towaru bez uprzedniego kontaktu. W przypadku stwierdzenia wady fabrycznej produktu, także prosimy o niezwłoczny kontakt.

  3. Koszty, związane z odesłaniem towaru uszkodzonego w czasie wysyłki lub wysłanego błędnie, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki, rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz informację o wadzie produktu.

  4. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony wymieniamy na pełnowartościowy lub zwracamy równowartość, w sytuacji gdy towar jest niedostępny.

  5. Zwroty prosimy odsyłać na:

WYDAWNICTWO KOLIBA SP. Z O. O.

Polska
Karola Libelta 34/3

Wrocław 51-682


UWAGA: nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.